aboutus

jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd

jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd jinhua Yuanzhixin Leisure products CO.,Ltd
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki: Światło słoneczne
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 14000000-18000000
Rok założenia: 2013
pc Export: 90% - 100%
contact us :: ala@ymsourcing.com
O nas
Wprowadzenie

Wprowadzenie do fabryki:

Jinhua Yuanzhixin Leisure products CO., Ltd znajduje się w dzielnicy Jindong, w mieście Jinhua, w prowincji Zhejiang, w Chinach, która jest znaną bazą produkcyjną materiałów dekoracyjnych. Firma jest dużym profesjonalnym producentem produktów PC, w tym blachy poliwęglanowej, wytłaczanej na PC prześcieradło, osłona przeciwsłoneczna PC i markiza, baldachim integrujący produkt badania i rozwój, produkcja i sprzedaż.
Nasze przedsiębiorstwo ma zaawansowane zarządzanie produkcją i nieustannie wprowadza i odnawia zakłady produkcyjne. Firma posiada obecnie kilka światowych zaawansowanych linii produkcyjnych PC, w tym linie do produkcji blach PC, linię do produkcji PC 150 do specjalnych produktów na PC, linię do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych o masie 650 ton maszyna i dwie zaawansowane linie produkcyjne wsporników markiz. Mamy zaawansowaną maszynę CNC, a nasza firma podejmuje wszelkiego rodzaju specjalne produkty na PC w procesie formowania, a wszystkie produkty są wytwarzane za pomocą zaawansowanych technologii produkcji i wykonane z importowanych materiałów. zaawansowane zarządzanie biznesem jest naszym niezbędnym elementem dla rozwoju przedsiębiorstwa; zarządzanie na najwyższym poziomie decyduje o najwyższej jakości; tylko najwyższa jakość może zapewnić pierwszorzędne przedsiębiorstwo. o zarządzaniu produkcją nasze przedsiębiorstwo zawsze wytwarza produkty o najwyższym standardzie i oferuje wysokiej jakości usługi w ramach ścisłe naukowe systemy zarządzania i znormalizowana filozofia zarządzania dla prov Zadowalające i bezproblemowe produkty dla klientów.
Opierając się na filozofii rozwoju „win-win”, nasze przedsiębiorstwo będzie nadal zapewniać wysokiej jakości produkty i najlepsze usługi posprzedażne dla partnerów kooperacyjnych, wspólnie z klientami, służąc światu i tworząc przyszłość!


Lista produktów:

Markiza, baldachim, baldachim drzwi, baldachimy, zadaszenie na zewnątrz, baldachim Proch, markiza przeciwsłoneczna, markiza okienna, baldachim altana, baldachim patio, zadaszenia tarasowe, baldachim balkonowy, markiza DIY, markiza PC, markiza poliwęglanowa, wspornik markizy, wspornik baldachimu, wsparcie markizy , Ramię markizy, Alu Carport, markiza boczna, garaż kosiarki, Schowek Alu, Aluminiowa pergola, zadaszenie z poliwęglanu, Pawilon altany, Sunroom ogrodowy, Sun house, solarium

Arkusz PC, arkusz poliwęglanowy, panel PC, panel dachowy PC, arkusz falisty PC, płyta poliwęglanowa, pełny arkusz PC, arkusz PC Hollow, arkusz PC Sun, arkusz poliwęglanowy Mutil, arkusz PC czterościenny, arkusz PC potrójny arkusz arkusz PC Arkusz PC o strukturze plastra miodu, Arkusz tłoczony PC, Arkusz PC Crystal Hollow, Arkusz stały PC Frosted, Arkusz stały PC Diamond, Kajak z poliwęglanu, Bezbarwna łódź, Przezroczysty kajak, Kajak kryształowy

Akcesoria: profil PC H&U, klamra PC, złącze PC, profil aluminiowy i powiązane akcesoria

Historia

Jinhua Yuanzhixin produkty rekreacyjne cp., Ltd znaleziono w 2013 roku.

To ponad 6-letnia historia.

Ma wystarczające doświadczenie w tej dziedzinie, w tym

baldachim, markiza i arkusz z poliwęglanu oraz powiązane produkty PC.

Usługa

Jesteśmy producentem markiz drzwiowych i bocznych oraz wielu produktów markiz

Jinhua Yuanzhixin ma zaawansowane zarządzanie produkcją i ciągle wprowadza i odnawia zakłady produkcyjne. Firma ma teraz kilka światowych zaawansowanych linii produkcyjnych PC, w tym linie do produkcji arkuszy PC, linia do produkcji PC 150 do specjalnych produktów na PC, linia produkcyjna do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych o masie 650 ton maszyna i dwie zaawansowane linie produkcyjne wsporników markiz. Mamy zaawansowaną maszynę CNC, a nasza firma podejmuje wszelkiego rodzaju specjalne produkty na PC w procesie formowania, a wszystkie produkty są wytwarzane za pomocą zaawansowanych technologii produkcji i wykonane z importowanych materiałów. zaawansowane zarządzanie biznesem jest naszym niezbędnym elementem dla rozwoju przedsiębiorstwa; zarządzanie na najwyższym poziomie decyduje o jakości pierwszej klasy; tylko najwyższa jakość może zapewnić pierwszorzędne przedsiębiorstwo. o zarządzaniu produkcją nasze przedsiębiorstwo zawsze wytwarza produkty o najwyższym standardzie i oferuje wysokiej jakości usługi w ramach ścisłe naukowe systemy zarządzania i znormalizowana filozofia zarządzania dla p dostarczanie klientom satysfakcjonujących i bezproblemowych produktów.

Nasz zespół

8 pracowników sprzedaży w biurze i 40 pracowników w fabryce o powierzchni 5000 m2 dla Ciebie.

Mamy wysokie aspiracje, jesteśmy szczerzy i przyziemni. Dlatego pracownicy naszego przedsiębiorstwa mają silną wiarę. Tymczasem poświęcamy się pragmatyce. Uważa rynek za strategię pilotażową i efektywnie wysoką. Ponieważ rozumiemy. Tylko zdobywamy konsumentów na rynku przyszłości, mamy wystarczającą pewność siebie.
Twoja satysfakcja jest naszym standardem pracy. Technologia sprawdza produkcję sprawdzonej jakości nie zawsze jest produkcją sprawdzoną pod względem jakości. Ponieważ klient nie był zadowolony, produkty nie mogą być wyprzedane, przedsiębiorstwo nie ma zysku. Aby klienci czuli się usatysfakcjonowani naszym standardem pracy, nie możemy powiedzieć klientom „NIE”.
Ufamy, korzyści wynikające z usług spoczywają nie tylko na obecnych zaletach, ale także na długoterminowym zaufaniu zdobywanych klientów. Aby zdobyć długoterminowe zaufanie, musimy opracować ideę „Klient ma rację na zawsze”, osiągnąć usługi „na odległość”. Co to jest „zerowy dystans”, „tak zwany„ zerowy dystans ”, jego istotą jest serce na pamięć i zerowy dystans do komunikacji i usług, dlatego pracownicy przedsiębiorstw mogą wytwarzać produkty wysokiej jakości dla klientów. zdobywając serce klienta. Nie chodzi tylko o klienta naszego kraju, który obejmuje klientów z całego świata!

CONTACT US

ALA @ YMSOURCNG, KOM

Szczegóły kontaktu